مراحل خرید رزرواسیون گذرینو

how_it_works_41

ثبت سفارش

how_it_works_32

انتخاب ماژول ها

how_it_works_23

طراحی قالب وب سایت

how_it_works_14

خرید نهایی


رزرواسیون تحت وب گذرینو

رزرواسیون تحت وب گذرینو

نرم افزار تحت به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت کارکرد بسیار مناسبی دارد اگر شما هم نیاز به خدماتی دارید که می توان در بستر وب طراحی و عرضه کرد حتما با ما تماس بگیرید

ادامه مطلب

خدمات دیجیتال

گذرینو علاوه بر زیرساخت های مورد نیاز آژانس های مسافرتی برای فروش آنلاین، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال را ارائه می نماید. از مهم ترین این خدمات می توان به طراحی سایت آژانس های مسافرتی اشاره کرد که بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا توسعه یافته است.

Read more

سیستم رزرواسیون پرواز آنلاین گذرینو و پنل مدیریت فروش

در سیستم رزرواسیون پرواز گذرینو کاربران شما می‌توانند تمامی پروازهای داخلی و خارجی را در یک بخش مشاهده کنند و مدیران فنی فروش یا کارکنان آژانس مسافرتی با انواع تنظیمات مختلف و انعطاف پذیر در پنل مدیریت نرم افزار آژانس ‌بتوانند بازدهی و سودآوری فروش پرواز را افزایش دهند، روی عملکرد آن نظارت داشته باشند و امور مربوط به پشتیبانی مشتریان را به سادگی انجام دهند.

سیستم رزرواسیون پرواز گذرینو داده‌های مختلف را از وب سرویس های داخلی و خارجی مانند چارتری  آمادئوس، پرتو و …  را یک‌پارچه کرده و تحت یک رابط کاربری آسان در سایت گردشگری آژانس تان نمایش می‌دهد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟