طراحی وبسایت آژانس هواپیمایی | Gozarino.com
طراحی سایت آژانس هواپیمایی و چند ویژگی
2021-07-01
طراحی سایت | Gozarino.com
طراحی سایت هتل
2021-07-14

چند نکته در طراحی سایت توریستی

طراحی وبسایت توریستی Gozarino.com

اهمیت طراحی سایت توریستی در زمان سفر !

تعداد زیادی از افراد پیش از اینکه اقدام به سفر کردن کنند، با جستجو در سایت ها قیمت و خدمات تورهای  گردشگری را مقایسه کرده تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشند.. شما باید در سایت خود این امکان را به وجود آورید تا افراد به اطلاعاتی که می خواهند دسترسی داشته باشند و اگر در وب سات خود سفر نامه نویسی داشته باشد که از تجربیات مسافران گذشتتون بتوانید استفاده کنید, این مسئله باعث جذب آنها و معرفی وب سایت توسط آنها به کاربران دیگر می شود.

در بعضی مواقع ممکن است که کاربر به دنبال منابعی برای رزرو هتل و کسب اطلاعات درباره سفر  باشد. این جست و جو و گردش در آخر منجر به خرید بلیط می‌شود. باید گفت که بسیاری از وب سایت های گردشگری برای قرار دادن اطلاعات در مورد پکیج های تورهای مسافرتی، زمان و هزینه رزرو هتل ها شکل گرفتند. شما با طراحی سایت این امکان را به مشتریان خود می‌دهید که در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده و به راحتی هتل و بلیتشان را رزرو نمایند.

خدماتی که در طراحی سایت توریستی باید به آن توجه کرد!

  • خرید آنلاین و رزرو اینترنتی پرواز , هتل و تور …

از اصلی ترین امکاناتی که آژانس های مسافرتی در اختیار افراد قرار می دهد، رزرو آنلاین بلیت است. این فاکتور از مهم ترین آیتم های تخصصی طراحی سایت گردشگری است که تعیین می کند که وب سایت تا چه حد میتواند بازخورد داشته باشد. چنین سرویسی قادر است که وبسایت آژانس مسافرتی را به سایت درآمد زا تبدیل کند.

  • قرار دادن انواع پکیج های خدمات مسافرتی در سایت

با قرار دادن پکیج های خدمات مسافرتی این شرایط را ایجاد کنید تا کاربران قیمت انواع تورها را با هم مقایسه کنند و بعد از پشت سر گذاشتن این بخش وارد قسمت پرداخت آنلاین شوند. با کمک گرفتن از این بخش قادر خواهید بود که طراحی وب سایت گردشگری را به یک منبع کسب و کار تبدیل کنید.

  • ایجاد بخش اخبار مرتبط با تورهای آژانس مسافرتی

مسلما در هر پکیجی که شما برای مشتریان خود در نظر می گیرید در هر برهه زمانی ممکن است که اتفاقاتی رخ دهد که بهتر است در قالب بخشی با عنوان اخبار قرار بگیرد. فراهم کردن چنین شرایطی سبب می شود تا بتوانید مشتریان وفادار خود را بیابید.

  • اعلان ساعت کشورهای دیگر در سایت

طراحی این بخش سایت در اصل به معنای احترام گذاری به مشتریان است. به علت اینکه افراد در موقعیت های زمانی متفاوت ممکن است وب سایت شما را مشاهده کنند. بنابراین اعلان ساعت کشورهای دیگر ، یکی از قسمت های ضروری در طراحی سایت توریستی است.

طراحی سایت توریستی | Gozarino.com

تقسیم بندی تورها در سایت های گردشگری چه ضرورتی دارد؟

مسلما آژانس مسافرتی در زمان های مختلف پکیج های متفاوتی را ارائه می دهد. برای همین در طراحی سایت توریستی تقسیم بندی درست و دقیق آنها به انتخاب کاربران کمک زیادی می کند. این بخش به علت اینکه مشتریان بتوانند بسیار سریع به تورهای خود دسترسی داشته باشند در طراحی آن باید خیلی دقت کرد. تقسیم بندی تورها از حساس ترین بخش های طراحی سایت توریستی می باشد.

دانستنی های مهم قبل از مسافرت !

افراد پیش از سفر به اطلاعاتی نیاز دارند از آب و هوای جایی که به سفر میخواهند بروند تا  قرار دادن اطلاعات مفید از جمله سفرنامه ها و خاطرات مسافران گذشته آژانس مسافرتی شما در سفر هایی که شما برگذار کردید  موجب می شود که آن ها سایت شما را به دیگران معرفی کنند. که در نهایت سبب شده که بازدید بالایی را در سایت خود داشته باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟